Блог Форум на TopBlogLog » Техническа поддръжка

Промява на заглавие

(3 posts)

No tags yet.

1. http://topbloglog.com/blogs/gfurnadzhiev.blogspot.com/
    Отдавна не се казва "IT за богослови". Докога бе, брат??? Както предишния път си го променил, така можеш и сага да го промениш. Айде моля ти се, вземи напиши код който да актуализира нещата.

Виж, Dzver, или както там ти е името, седни си на гъза и вземи решение какво да правиш!!!

1 Закрий сайта
    2 Отдели време да напишеш код
    3 Отдели време да поддържаш
    4 Плати на някого да го поддържа

Най-лесното е да ме изтриеш мен. И блога ми. Поне ще знам дали мога да разчитам на теб. Бъди мъж най-после, а не кекава путка.

ПП: Прощавай за тона, така обичам да разтърсвам отсрещния, да го накарам да се размисли и задейства. Не е с лошо чувство, дори напротив ...

Публикувано преди 2 weeks #
  2. Inf

Впечатляваща съвършена НАГЛОСТ... :lol: Получава се всичко сега... безплатно...просто така, но не е достатъчно и трябва ОЩЕ, ОЩЕ, ОЩЕ. Да се помогне по някакъв начин, дори финансово - в никакъв случай.

Определено след такава любезна молба, аз лично... разбира се, с много добри чувства бих изтрил блога. :twisted:

3. @Inf
    1 Не съм искал ОЩЕ, нищо повече от това, което е в момента.
    2 Помогнал съм с каквото и колкото съм сметнал за удачно. Вж участието ми във форума. Насила хубост не става.
    3 Благодаря за добрите чувства. И аз ще умра някой ден, но няма да е защото са ми изтрили регистрацията.

Между другото, не се страхувай - ако Dzver реши да спре сайта (негово право е), светът няма да свърши.

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.