Блог Форум на TopBlogLog » Помощ

Добавяне на блог

(7 posts)
  1. Здравейте,

Прегледах предходни подобни теми във форума и видях, че одобрението на даден новодобавен блог може да се забави с няколко дни.

Платформата на блога е писана изцяло от мен и е специално разработена за него конкретно. Съдържанието е 100% авторско, става въпрос за литература и публицистика, реклами не се и не е предвидено да бъдат помествани в рамките на сайта.

Бих искала да знам, до какъв период от време мога да очаквам да бъде променен статута на блога в този портал? И ако не е одобрен, дали ще получа съобщение с конкретна причина? Например - ако тя е в програмното изпълнение.

Благодаря предварително и се извинявам, ако повтарям някой от въпросите във форума!

Публикувано преди 4 months #
  2. Здравейте,

Одобрих блога ви. Ще гледам днес да прегледам и останалите.

3. Благодаря за своевременната реакция!

Натъкнах се на следното ново съобщение:
    -"Ботът на TopBlogLog се натъкна на проблеми със зареждането на настоящия блог, в резултат от които той няма да се посещава докато собственикът му не ги оправи. Моля пишете във форума, за да получите разяснение"

От Вас ли мога да получа по-подробна информация относно проблема и как да го оправя?
    Благодаря предварително и Ви желая успешна седмица!

4. Блогът няма валиден RSS feed, topbloglog не може да вади статии от него. Обикновено RSS фийдът се обявява с мета таг, ако такъв съществува.

5. Благодаря за отговора.

6. Здравейте! Пиша по повод моят блог. Поставям няколко пъти кода на главната страница и системата все не го намира... Опитах много пъти но няма резултат. Моля за помощ.

7. Здравейте! Ще получа ли съобщение, когато блогът ми е одобрен от модератор?

Публикувано преди 2 months #

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.